
New
-86%
| Technical Specifications | |
| Backup | 2H-3H* |
| Driver Size | 50mm |
| File Format Support (mSD) | MP3 |
| Frequency Response | 60Hz-20kHz |
| Impedance | 4Ω |
| Line Input | 3.5mm |
| Max Supported Memory Size (mSD) | 16GB |
| Output | 5 Watts |
| S/N Ratio | ≥85dB |
| Sepration | ≥65dB |
| Wireless Version | V5.0 + EDR |